O Nas

KLUB PŁYWACKI DELFIN CIESZYN

Trenuj z najlepszymi dołacz do Nas już dziś!

Nasz klub pływacki prowadzi profesjonalne treningi dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jako jedyny klub na Śląsku Cieszyńskim posiadamy Licencję Polskiego Związku Pływackiego. Prowadzimy zajęcia z zakresu nauki pływania jak i wyczynową grupę zawodników startujących na Mistrzostwach Polski włącznie. Nasza kadra trenerska to w większości byli pływacy którzy osiągneli wiele sukcesów podczas swojej kariery pływackiej. Co roku nasi zawodnicy zdobywają wiele medali w zawodach okręgowych, wojewódzkich jak i międzynarodowych. Komercja to nie nasz cel, dajemy szansę realizować swoją jak i naszą pasję!

 

Nasi Najlepsi Zawodnicy

Nasze szeregi zasilają wielkrotni Medaliści Mistrzostw Śląska

Nasze Standardy

Pozwól nam realizować Waszą jak i naszą Pasję!

1
Doświadczenie.

40 lat doświadczenia sprawia, że jesteśmy najlepsi w tym co robimy. Nasz klub w swojej historii wychował wielu medalistów Mistrzostw Polski oraz Śląska, którzy pierwsze swoje “kroki” stawiali właśnie z nami!

2
Najlepsze warunki treningowe.

Nie od dziś stawiamy sobie za cel udostępnić potencjalnym medalistą najlepsze warunki do trenowania. Grupy o najwyższym poziomie sportowym mają możliwość trenowania nawet 10 razy w tygodniu! Nikt nie daje takich możliwości jak my!

3
Najlepsi trenerzy.

W naszym klubie pracują trenerzy którzy jako jedyni na Śląsku Cieszyńskim co roku zdobywają medale Mistrzostw Śląska. Posiadają oni oprócz wiedzy związanej z samą „wodą” także dużą wiedzę z zakresu treningu siłowego, streachingu oraz dietetyki strikte przeznaczonej dla pływania sportowego.

4
Najlepszy sprzęt treningowy.

Na wyposażeniu klubu posiadamy najnowszy specjalistyczny sprzęt treningowy, deski pływackie, gumy treningowe, specjalistyczny sprzęt do mierzenia zakwaszenia mięśniowego, zestaw kamer do wideoanalizy i masę innych ciekawych przyrządów bo aby wyniki były jak najlepsze potrzeba iść z duchem czasu, a naszym celem jest znalezienie nowinek które ułatwia osiągniecie upragnionego sukcesu.

[/row]