ActiveNow

KLUB PŁYWACKI DELFIN CIESZYN

Trenuj z najlepszymi dołącz do Nas już dziś!

Klubowy system activenow

Każdy zawodnik jest zobowiązany do rejestracji w klubowym systemie ActiveNow z którego będzie można dokonywać opłat członkowskich (po przez system dotpay), monitorować grafik i być na bieżąco z wszystkim związanym z klubem.

Nasi Najlepsi Zawodnicy

Nasze szeregi zasilają wielokrotni Medaliści Mistrzostw Śląska

 • Zuzana PAULÍNY
  Age: 15
  Rank: A-Team

  Zuzana PAULÍNY  to najszybsza pływaczka w historii Cieszyna. Koronnymi dystansami...

 • Matylda Faruzel
  Age: 21
  Rank: A-Team

  Matylda rozpoczęła swoją przygodę z pływaniem w 3 klasie szkoły...

 • Wiktoria Wnętrzak
  Age: 18
  Rank: A-Team

  Wiktoria Wnętrzak trenuje u nas w klubie od 2010 roku. Na...

 • Zuzanna Jackowska
  Age: 13
  Rank:

  Największe osiągnięcia: Dwa srebrne medale w sztafecie na Mistrzostwach Śląska...

Nasze Standardy

Pozwól nam realizować Waszą jak i naszą Pasję!

1
Doświadczenie.

41 lat doświadczenia sprawia, że jesteśmy najlepsi w tym co robimy. Nasz klub w swojej historii wychował wielu medalistów Mistrzostw Polski oraz Śląska, którzy pierwsze swoje “kroki” stawiali właśnie z nami!

2
Najlepsze warunki treningowe.

Nie od dziś stawiamy sobie za cel udostępnić potencjalnym medalistą najlepsze warunki do trenowania. Grupy o najwyższym poziomie sportowym mają możliwość trenowania nawet 10 razy w tygodniu! Nikt nie daje takich możliwości jak my!

3
Najlepsi trenerzy.

W naszym klubie pracują trenerzy którzy jako jedyni na Śląsku Cieszyńskim co roku zdobywają medale Mistrzostw Śląska. Posiadają oni oprócz wiedzy związanej z samą „wodą” także dużą wiedzę z zakresu treningu siłowego, streachingu oraz dietetyki strikte przeznaczonej dla pływania sportowego.

4
Najlepszy sprzęt treningowy.

Na wyposażeniu klubu posiadamy najnowszy specjalistyczny sprzęt treningowy, deski pływackie, gumy treningowe, specjalistyczny sprzęt do mierzenia zakwaszenia mięśniowego, zestaw kamer do wideoanalizy i masę innych ciekawych przyrządów bo aby wyniki były jak najlepsze potrzeba iść z duchem czasu, a naszym celem jest znalezienie nowinek które ułatwia osiągniecie upragnionego sukcesu.