Nauka Pływania

Nauka pływania dla dzieci odbywa się dwa razy w tygodniu dla każdej grupy co pozwala w sposób optymalny nabywać umiejętności ruchowe w wodzie.

Grupy dobierane są pod względem wieku, ale również dotychczasowych umiejętności i ogólnej sprawności uczestnika co pozwala na osiągnięcie najlepszych efektów.

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów z bogatym doświadczeniem pedagogicznym gwarantują dużą dawkę świetnej zabawy, uśmiechu i satysfakcji.

Ponadto zajęcia są prowadzone według autorskiego planu treningowego dzięki któremu udało się nam wychować wielu wybitnych zawodników. Dysponujemy wszelkiego rodzaju sprzętem pływackim wykorzystywanym zarówno we wczesnym etapie nauczania jak i przy opanowywaniu sportowych odmian technik pływackich.

Zajęcia odbywają się w poniedziałki – piątki lub środy – soboty na Basenie Szkoły Podstawowej Nr 4 w Cieszynie.

Dla zajęć z nauki pływania na Basenie SP4 w Cieszynie cena za zajęcia w każdym miesiącu jest inna, uwzględniona o ilość zajęć w danym miesiącu.

W cenę wliczone jest wejście na basen, rezerwacja toru basenowego.
Istnieje możliwość odrobienia nieobecności – po wcześniejszym uzgodnieniu. 

Dlatego,  jeżeli szukasz zajęć z pływania w profesjonalnym klubie to doskonale trafiłeś. Podzielimy się z Twoim dzieckiem naszymi umiejętnościami i doświadczeniami. Jeżeli chcesz skorzystać z naszej oferty zapraszamy na zajęcia. 

Z nami pływanie stanie się dużo łatwiejsze.

Nauka pływania 2023
Indywidualne podejście
1700x1100 1
Świetna zabawa
1
Sprawdzone metody
3
Grupy o różnym zaawansowaniu
2
Zapisz się już dziś!

Masz pytania? Zadzwoń

660 749 175

Jesteśmy do Waszej dyspozycji

Formularz rejestracyjny

4

Doświadczenie

45 lat doświadczenia sprawia, że jesteśmy najlepsi w tym co robimy. Nasz klub w swojej historii wychował wielu medalistów Mistrzostw Polski oraz Śląska, którzy pierwsze swoje "kroki" stawiali właśnie z nami!

Najlepsze warunki treningowe

Nie od dziś stawiamy sobie za cel udostępnić potencjalnym medalistą najlepsze warunki do trenowania. Grupy o najwyższym poziomie sportowym mają możliwość trenowania nawet 10 razy w tygodniu! Nikt nie daje takich możliwości jak my!

Najlepsi trenerzy

W naszym klubie pracują trenerzy którzy jako jedyni na Śląsku Cieszyńskim co roku zdobywają medale Mistrzostw Śląska. Posiadają oni oprócz wiedzy związanej z samą „wodą” także dużą wiedzę z zakresu treningu siłowego, streachingu oraz dietetyki strikte przeznaczonej dla pływania sportowego.

Najlepszy sprzęt treningowy

Na wyposażeniu klubu posiadamy najnowszy specjalistyczny sprzęt treningowy, deski pływackie, gumy treningowe, specjalistyczny sprzęt do mierzenia zakwaszenia mięśniowego, zestaw kamer do wideoanalizy i masę innych ciekawych przyrządów bo aby wyniki były jak najlepsze potrzeba iść z duchem czasu, a naszym celem jest znalezienie nowinek które ułatwia osiągniecie upragnionego sukcesu.

Julia Niedziołka

Julia to nasza jedna z najbardziej utytułowanych zawodniczek w historii klubu! Wielokrotna finalistka Mistrzostw Polski, Mistrzyni Śląska!
Julia Niedziołka
Zawodniczka