Ważna informacja!

Uwaga‼️ Bardzo ważna wiadomość‼️
Od 1 stycznia nastąpiły zmiany w Polskim Związku Pływackim 👇
Polski Związek Pływacki informuje, że od 01.01.2019r. wchodzi w życie nowa procedura zgłaszania zawodów oraz wysyłania wyników do swimrankings na szczeblu okręgowym (OZP) i centralnym (PZP).
Od 01.01.2019r. tylko i wyłącznie wyniki z zawodów założonych/zarejestrowanych/zgłoszonych w programie SEL będą wysyłane do swimrankings.
Wyniki z zawodów które nie znajdą się w SEL, a zawodnicy nie przejdą procedury zgłoszenia przez SEL nie zostaną wysłane do swimrankings.
Z dniem 31.12.2018r. wygasa możliwość wysyłania wyników przez osoby dotychczas do tego uprawnione.
Po wgraniu wyników z zawodów do SEL, system automatycznie będzie wysyłał wyniki do swimrankings (mail SEL-u będzie jako jedyny uprawniony do wysyłania)
Funkcje tworzenia zawodów w SEL przez OZP posiadają osoby zgłoszone jako administratorzy okręgowi”
W związku z tym, wszyscy zawodnicy A-Team, B-Team, C-Team (rocznik 2009) zobowiązani są do dostarczenia najpóźniej do 15.02.2019:
🔘 Aktualnej karty zdrowia sportowca (Lekarz wydający lub przedłużający ową kartę to Pan Wiesław Wysocki przymujący na ulicy Bielskiej we wtorki i czwartki 7:00-8:00)
🔘 Dostarczenie wypisanego oświadczenia o przetwarzaniu danych
https://l2.polswim.pl/sites/default/files/Oświadczenie_SEL_przetwarzanie%20danych%20i%20wykorzystanie%20wizerunku.pdf
🔘 Zdjęcie legitymacyjne, Pesel i data urodzenia
Proszę o rychłe dostarczenie papierów ponieważ ja też potrzebuje czas na przeskanowanie wszystkiego, wklepanie tego do SEL a nie chciałbym robić wszystkiego na ostatnią chwile.
Bez aktywnego SEL zawodnik nie otrzyma przedłużenia licencji w tym roku. Co za tym idzie żadne wyniki nie trafią do rankingu ani nie będzie mógł wystartować w Mistrzostwach Śląska, Polski, GP Polski.

Comments are closed.