Masters

 

KLUB PŁYWACKI DELFIN CIESZYN

Trenuj z najlepszymi dołącz do Nas już dziś!

MTP Delfin Cieszyn prowadzi nabór osób dorosłych do sekcji Masters. Zapraszamy do udziału w treningach, doskonaleniu oraz nauce pływania. Nasi trenerzy to kadra trenerów pływania, byłych zawodników którzy osiągneli wiele sukcesów sportowych jak i zawodowych oraz nadal czynnie startujących w zawodach Masters w Polsce oraz zagranicą. Wiedzę, wieloletnie doświadczenie oraz zamiłowanie do pływania pragną przekazać wszystkim osobom dla których pływanie jest przyjemnością, sposobem wolnego czasu oraz źródłem zdrowia.
Do dyspozycji posiadamy dwie grupy zaawansowania:
Grupa Masters – zaawansowana (3-4 razy w tygodniu) przeznaczona dla osób chcących poprawić swoją technikę pływania oraz czerpać przyjemność z treningów pływackich.
Grupa Masters – nauka pływania (1 raz w tygodniu) przeznaczona dla osób dorosłych chcących nabyć lub doskonalić umiejętności ruchowe w wodzie, bez względu na płeć oraz dotychczasowe umiejętności ruchowe. Nie ważne co umiesz, treningi są zróżnicowane w zależności od wyjściowego poziomu umiejętności. Nawet jeśli nigdy wcześniej nie próbowałeś/aś pływać, nauczymy Cię podstaw pływania – wystarczy nam zaufać.

  

Nasi Najlepsi Zawodnicy

Nasze szeregi zasilają wielokrotni Medaliści Mistrzostw Śląska

 • Marcin Chrapek
  Age: 20
  Rank: A-Team

  Marcin Chrapek jest wychowankiem naszego klubu który od wielu lat dumnie...

 • Matylda Faruzel
  Age: 20
  Rank: A-Team

  Matylda rozpoczęła swoją przygodę z pływaniem w 3 klasie szkoły...

 • Wiktoria Wnętrzak
  Age: 17
  Rank: A-Team

  Wiktoria Wnętrzak trenuje u nas w klubie od 2010 roku. Na...

 • Zuzanna Jackowska
  Age: 12
  Rank:

  Największe osiągnięcia: Dwa srebrne medale w sztafecie na Mistrzostwach Śląska...

Nasze Standardy

Pozwól nam realizować Waszą jak i naszą Pasję!

1
Doświadczenie.

40 lat doświadczenia sprawia, że jesteśmy najlepsi w tym co robimy. Nasz klub w swojej historii wychował wielu medalistów Mistrzostw Polski oraz Śląska, którzy pierwsze swoje “kroki” stawiali właśnie z nami!

2
Co jest naszym celem.

Naszym głównym celem jest doskonalenie techniki pływania, popularyzacja  aktywności fizycznej oraz integracja różnych pokoleń i środowisk poprzez wspólne uczestnictwo w zajęciach pływackich, treningach oraz zawodach.

3
Najlepszy sprzęt treningowy.

Na wyposażeniu klubu posiadamy najnowszy specjalistyczny sprzęt treningowy, aby wyniki były jak najlepsze potrzeba iść z duchem czasu, a naszym celem jest znalezienie nowinek które ułatwia osiągniecie upragnionego sukcesu.