Nauka Pływania

KLUB PŁYWACKI DELFIN CIESZYN

Trenuj z najlepszymi dołącz do Nas już dziś!

Nauka pływania dla dzieci odbywa się dwa razy w tygodniu dla każdej grupy co pozwala w sposób optymalny nabywać umiejętności ruchowe w wodzie. Grupy dobierane są pod względem wieku, ale również dotychczasowych umiejętności i ogólnej sprawności uczestnika co pozwala na osiągnięcie optymalnych efektów.
Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów z bogatym doświadczeniem pedagogicznym gwarantują dużą dawkę świetnej zabawy, uśmiechu i satysfakcji. Ponadto zajęcia są prowadzone według autorskiego planu treningowego dzięki któremu udało się nam wychować wielu wybitnych zawodników. Dysponujemy wszelkiego rodzaju sprzętem pływackim wykorzystywanym zarówno we wczesnym etapie nauczania jak i przy opanowywaniu sportowych odmian technik pływackich.
Zajęcia odbywają się w poniedziałki, środy, piątki oraz soboty na Basenie Szkoły Podstawowej Nr 4 w Cieszynie.
 • Grupa I – poniedziałek, piątek 16:10-17:00
 • Grupa II – poniedziałek, piątek 17:00-18.00
 • Grupa III – środa 16:10-17:00, sobota 11:30-12:30
 • Grupa IV – środa 17:00-18:00, sobota 12:30-13:30
Miesięczna składka członkowska za naukę pływania dla dzieci w roku szkolnym 2018/2019

90 zł – bez żadnych ukrytych kosztów!!

W cenę wliczone jest wejście na basen, rezerwacja toru basenowego. Składka jest opłatą stałą bez względu na liczbę godzin zajęć w miesiącu.
Dlatego, jeżeli szukasz zajęć z pływania w profesjonalnym klubie to doskonale trafiłeś. Podzielimy się z Twoim dzieckiem naszymi umiejętnościami i doświadczeniami. Jeżeli chcesz skorzystać z naszej oferty zapraszamy na zajęcia. Z nami pływanie stanie się dużo łatwiejsze.

  

 

Nasi Najlepsi Zawodnicy

Nasze szeregi zasilają wielokrotni Medaliści Mistrzostw Śląska

 • Marcin Chrapek
  Age: 20
  Rank: A-Team

  Marcin Chrapek jest wychowankiem naszego klubu który od wielu lat dumnie...

 • Matylda Faruzel
  Age: 20
  Rank: A-Team

  Matylda rozpoczęła swoją przygodę z pływaniem w 3 klasie szkoły...

 • Wiktoria Wnętrzak
  Age: 17
  Rank: A-Team

  Wiktoria Wnętrzak trenuje u nas w klubie od 2010 roku. Na...

 • Zuzanna Jackowska
  Age: 12
  Rank:

  Największe osiągnięcia: Dwa srebrne medale w sztafecie na Mistrzostwach Śląska...

Nasze Standardy

Pozwól nam realizować Waszą jak i naszą Pasję!

1
Doświadczenie.

40 lat doświadczenia sprawia, że jesteśmy najlepsi w tym co robimy. Nasz klub w swojej historii wychował wielu medalistów Mistrzostw Polski oraz Śląska, którzy pierwsze swoje “kroki” stawiali właśnie z nami!

2
Najlepsze warunki treningowe.

Nie od dziś stawiamy sobie za cel udostępnić potencjalnym medalistą najlepsze warunki do trenowania. Grupy o najwyższym poziomie sportowym mają możliwość trenowania nawet 10 razy w tygodniu! Nikt nie daje takich możliwości jak my!

3
Najlepsi trenerzy.

W naszym klubie pracują trenerzy którzy jako jedyni na Śląsku Cieszyńskim co roku zdobywają medale Mistrzostw Śląska. Posiadają oni oprócz wiedzy związanej z samą „wodą” także dużą wiedzę z zakresu treningu siłowego, streachingu oraz dietetyki strikte przeznaczonej dla pływania sportowego.

4
Najlepszy sprzęt treningowy.

Na wyposażeniu klubu posiadamy najnowszy specjalistyczny sprzęt treningowy, deski pływackie, gumy treningowe, specjalistyczny sprzęt do mierzenia zakwaszenia mięśniowego, zestaw kamer do wideoanalizy i masę innych ciekawych przyrządów bo aby wyniki były jak najlepsze potrzeba iść z duchem czasu, a naszym celem jest znalezienie nowinek które ułatwia osiągniecie upragnionego sukcesu.