Mistrzostwa Klubu Delfin Cieszyn 2019

Sezon 2018/2019 dobiegł końca a my jak co roku sezon kończymy Mistrzostwami klubu które mają pokazać progres zawodników i dać większe rozeznanie trenerom jak podzielić grupy na nowy rok. W zawodach a raczej sprawdzianie wzięło udział ponad 90 naszych klubowych zawodników i kursantów nauki pływania a najmłodszymi zawodnikami byli Pola Kopiec i Filip Janoszek którzy mają dopiero rocznikowo 5 lat! Jak co roku również przeprowadziliśmy punktację wielobojową i wyłoniliśmy najbardziej wszechstronnych zawodników naszego klubu. W punktacji FINA za 4 style pływackie najlepszą zawodniczką okazała się Zuzana Pauliny a zawodnikiem Bartosz Loter.

Dziękujemy za kolejny wspaniały rok! Co prawda niektórzy nasi pływacy nadal trenują do Mistrzostw Polski ale całej reszcie życzymy upalnych i bezpiecznych wakacji!

PS. Drodzy rodzice i zawodnicy w przyszłym tygodniu przedstawimy coś nowego co pomoże nam w funkcjonowaniu klubu.

fot. Tomasz Loter

Comments are closed.