Zapisy na naukę pływania na rok szkolny 2016/2017

 

KLUB PŁYWACKI DELFIN CIESZYN

Trenuj z najlepszymi dołącz do Nas już dziś!

Chciałbyś, by Twoje dziecko nauczyło się pływać? A może sam zechciałbyś przepłynąć kilka długości basenu, ale do tej pory nie miałeś okazji, żeby nauczyć się pływać? Dobrze trafiłeś. W naszym klubie znajdziesz to, czego szukasz!
W naszej ofercie znajduje się zarówno nauka pływania dla dzieci, jak i dorosłych. Dla bardziej wymagających i potrzebujących spersonalizowanego podejścia dostępna jest indywidualna nauka pływania.
Kadra naszych instruktorów została dobrana w bardzo staranny sposób. Wśród osób, które pracują w naszym klubie są wykwalifikowani profesjonaliści o wieloletnim stażu nauki pływania, potrafiący nawiązać kontakt z najmłodszymi, posiadający doświadczenie pedagogiczne i indywidualne podejście do każdego.
Dlatego, jeżeli szukasz lekcji pływania z profesjonalistami to doskonale trafiłeś. Podzielimy się z Tobą naszymi umiejętnościami i doświadczeniami, by doprowadzić Cie do perfekcji. Jeżeli chcesz skorzystać z naszej oferty zapraszamy na zajęcia. Z nami pływanie stanie się dużo łatwiejsze.

  

Nasi Najlepsi Zawodnicy

Nasze szeregi zasilają wielokrotni Medaliści Mistrzostw Śląska

 • Marcin Chrapek
  Age: 19
  Rank: A-Team

  Marcin Chrapek jest wychowankiem naszego klubu który od wielu lat dumnie...

 • Matylda Faruzel
  Age: 19
  Rank: A-Team

  Matylda rozpoczęła swoją przygodę z pływaniem w 3 klasie szkoły...

 • Wiktoria Wnętrzak
  Age: 16
  Rank: A-Team

  Wiktoria Wnętrzak trenuje u nas w klubie od 2010 roku. Na...

 • Emilia Mrózek
  Age: 11
  Rank: B Team

  Największe osiągnięcia: Złoty i srebrny medal w sztafecie na Mistrzostwach...

Nasze Standardy

Pozwól nam realizować Waszą jak i naszą Pasję!

1
Doświadczenie.

38 lat doświadczenia sprawia, że jesteśmy najlepsi w tym co robimy. Nasz klub w swojej historii wychował wielu medalistów Mistrzostw Polski oraz Śląska, którzy pierwsze swoje „kroki” stawiali właśnie z nami!

2
Najlepsze warunki treningowe.

Nie od dziś stawiamy sobie za cel udostępnić potencjalnym medalistą najlepsze warunki do trenowania. Grupy o najwyższym poziomie sportowym mają możliwość trenowania nawet 10 razy w tygodniu! Oczywiście składka nie ulega zwiększeniu po przez większa ilość godzin!

3
Najlepszy sprzęt treningowy.

Na wyposażeniu klubu posiadamy najnowszy specjalistyczny sprzęt treningowy, aby wyniki były jak najlepsze potrzeba iść z duchem czasu, a naszym celem jest znalezienie nowinek które ułatwia osiągniecie upragnionego sukcesu.