Cieszyński Miting Pływacki 2019

Cieszyński Miting Pływacki – Finał. 23.03.2019

W ubiegły weekend odbyła się już ostatnia runda cieszyńskiego mitingu pływackiego. Nasi zawodnicy pieczętując miano najlepszego klubu zawodów tym razem zdobyli łącznie 2️⃣1️⃣ medali. 10 złotych 🥇, 6 srebrnych 🥈 i 5 brązowych 🥉. 

Najlepsze wyniki Finałowej rundy:
🔘 Milena Zawada – Dwa złote medale 🥇🥇 na 50 grzbietowym oraz 25 klasycznym (kat. 8 lat i młodsi). 
🔘 Oliwia Kafka – 6 miejsce na 25 klasycznym (kat. 8 lat i młodsi). 
🔘 Viktoria Utikal – Dwa złote medale 🥇🥇 na 50 grzbietowym oraz 25 klasycznym (kat. 9-10 lat). 
🔘 Natalia Broda – Srebrny medal 🥈 na 50 grzbietowym oraz Brązowy 🥉na 25 klasycznym (kat. 9-10 lat). 
🔘 Paulina Lazarek – Srebrny medal 🥈 na 25 klasycznym (kat. 9-10 lat). 
🔘 Nadia Wania – Brązowy medal 🥉 na 50 grzbietowym (kat. 9-10 lat). 
🔘 Magdalena Chrapek – 7 miejsce na 25 klasycznym (9-10 lat). 
🔘 Kinga Macura – Dwa złote medale 🥇🥇 na 50 grzbietowym oraz 400 dowolnym (kat. 11-12 lat). 
🔘 Dagmara Białożyt – Srebrny medal 🥈 na 50 grzbietowym (kat. 12-12 lat). 
🔘 Zuzanna Jackowska – Dwa czwarte miejsca na 400 dowolnym oraz 100 motylkowym (kat. 11-12 lat). 
🔘 Zuzana Pauliny – Dwa Złote medale 🥇🥇 na 400 dowolnym oraz 100 motylkowym (kat. 13-14 lat). 
🔘 Natalia Płoskonka – Brązowy medal 🥉 na 50 grzbietowym oraz 5 miejsce na 400 dowolnym (kat. 13-14 lat). 
🔘 Julia Niedziołka – Srebrny medal 🥈 na 100 motylkowym oraz 4 miejsce na 50 grzbietowym (kat. 13-14 lat). 
🔘 Jakub Hernik – Złoty medal 🥇 na 25 klasycznym (kat. 8 lat i młodsi). 
🔘 Piotr Zawiślak – Srebrny medal 🥈 na 400 dowolnym oraz 5 miejsce na 100 motylkowym (kat. 11-12 lat). 
🔘 Olaf Zawada – Dwa Brązowe medale 🥉🥉 na 400 dowolnym oraz 50 grzbietowym (kat. 11-12 lat). 
🔘 Maksymilian Kluska – Dwa czwarte miejsca na 100 motylkowym oraz 50 grzbietowym (kat. 11-12 lat). 
🔘 Bartosz Loter – Dwa czwarte miejsce na 400 dowolnym oraz 100 motylkowym (kat. 13-14 lat). 

Ponadto dwa medale sztafet 4×50 mix w kategorii OPEN 
🔘 Złoty medal 🥇 Kinga Macura 🔸 Bartosz Loter 🔸 Olaf Zawada 🔸Zuzana Pauliny
🔘 Brązowy medal 🥉 Natalia Płoskonka 🔸 Julia Niedziołka 🔸 Piotr Zawiślak 🔸 Maksymilian Kluska

Podsumowując całą edycję zawodów Cieszyński Miting Pływacki nasi zawodnicy 🐬 zdobyli łącznie 8️⃣0️⃣ medali❗️
3️⃣6️⃣ Złotych 🥇
2️⃣0️⃣ Srebrnych 🥈
2️⃣4️⃣ Brązowych 🥉

Ponadto zdobyliśmy Puchar 🏆 dla najlepszego klubu zawodów za punktację klubową pozostawiając daleko w tyle pozostałe kluby 👏💪

Swoją dominację potwierdziliśmy także sukcesami indywidualnymi zgarniając niemal połowę nagród przeznaczonych dla najlepszych zawodników w punktacji łącznej…

🔘 Milena Zawada – Puchar 🏆 dla najlepszej zawodniczki w kategorii 8 lat i młodsi. 
🔘 Oliwia Kafka – 5️⃣ miejsce w kategorii 8 lat i młodsi. 
🔘 Oliwia Kałuża – 6️⃣ miejsce w kategorii 8 lat i młodsi. 
🔘 Natalia Broda – Puchar 🏆 dla najlepszej zawodniczki w kategorii 9-10 lat. 
🔘 Viktoria Utikal – 2️⃣ miejsce w kategorii 9-10 lat. 
🔘 Nadia Wania – 3️⃣ miejsce w kategorii 9-10 lat. 
🔘 Paulina Lazarek – 5️⃣ miejsce w kategorii 9-10 lat. 
🔘 Kinga Macura – Puchar 🏆 dla najlepszej zawodniczki w kategorii 11-12 lat. 
🔘 Zuzanna Jackowska – 2️⃣ miejsce w kategorii 11-12 lat. 
🔘 Dagmara Białożyt – 6️⃣ miejsce w kategorii 11-12 lat. 
🔘 Zuzana Pauliny – 2️⃣ miejsce w kategorii 13-14 lat. 
🔘 Natalia Płoskonka – 3️⃣ miejsce w kategorii 13-14 lat. 
🔘 Julia Niedziołka – 5️⃣ miejsce w kategorii 13-14 lat. 
🔘 Jakub Hernik – 6️⃣ miejsce w kategorii 8 lat i młodsi. 
🔘 Olaf Zawada – 3️⃣ miejsce w kategorii 11-12 lat. 
🔘 Piotr Zawiślak – 4️⃣ miejsce w kategorii 11-12 lat. 
🔘 Maksymilian Kluska – 6️⃣ miejsce w kategorii 11-12 lat. 
🔘 Bartosz Loter – 3️⃣ miejsce w kategorii 13-14 lat. 

Zdecydowanym zwycięstwem w zawodach nie pozostawiamy złudzeń tym którzy nadal nie wiedzą kto jest najlepszym klubem w Cieszynie 💪

Comments are closed.