Cieszyński Miting Pływacki Runda III. 19.01.2019

Cieszyński Miting Pływacki Runda III
19 stycznia odbyła się III runda Cieszyńskiego Mitingu Pływackiego. Nasi zawodnicy potwierdzili swoją dominację zdobywając łącznie 1️⃣8️⃣ medali‼️ 9️⃣ złotych 🥇, 3️⃣ srebrne 🥈, 5️⃣ brązowych 🥉.Ponadto nawet gdybyśmy nie wystartowali w ostatniej rundzie to i tak zdobylibyśmy tytuł najlepszego klubu zawodów ‼️
Najlepsze wyniki naszych zawodników
🔘 Zawada Milena – Złoty medal🥇na 50 dowolnym oraz 25 Srebrny 🥈 na 25 motylkowym (kat. 8 lat i młodsi).
🔘 Kałuża Oliwia – Brązowy medal 🥉 na 25 motylkowym oraz 4 miejsce na 50 dowolnym (kat. 8 lat i młodsi).
🔘 Kafka Oliwia – dwa 5 miejsca na 50 dowolnym oraz 25 motylkowym (kat. 8 lat i młodsi).
🔘 Broda Natalia – dwa Złote medale 🥇🥇 na 50 dowolnym oraz 25 motylkowym (kat. 9-10 lat).
🔘 Wania Nadia – dwa 4 miejsca na 50 dowolnym oraz 25 motylkowym kat. 9-10 lat).
🔘 Lazarek Paulina – 5 miejsce na 50 dowolnym kat. 9-10 lat).
🔘 Macura Kinga – dwa Złote medale 🥇🥇na 50 dowolnym oraz 100 zmiennym kat. 11-12 lat).
🔘 Jackowska Zuzanna – Złoty medal 🥇 na 100 klasycznym oraz Srebrny 🥈 na 100 zmiennym (kat. 11-12 lat).
🔘 Białożyt Dagmara – Srebrny medal 🥈 na 50 dowolnym oręż 6 miejsce na 100 zmiennym (kat. 11-12 lat).
🔘 Pauliny Zuzana – Złoty medal 🥇 na 100 klasycznym oraz Srebrny 🥈 na 50 dowolnym (kat. 13-14 lat).
🔘 Płoskonka Natalia – Brązowy medal🥉 na 100 zmiennym oraz 4 miejsce na 50 dowolnym (kat. 13-14 lat).
🔘 Zawiślak Piotr – Brązowy medal 🥉 na 100 klasycznym (kat. 11-12 lat).
🔘 Zawada Olaf – Brązowy medal 🥉 na 100 zmiennym oraz 6 na 50 dowolnym (kat. 11-12 lat).
🔘 Loter Bartosz – Złoty medal 🥇 na 100 klasycznym (kat. 13-14 lat)
W sztafetach także stawaliśmy na „pudle”. Dziewczyny 4×50 dowolnym po raz kolejny bezkonkurencyjne, zdobywając 🥇 medal (Białożyt Dagmara, Macura Kinga, Płoskonka Natalia, Pauliny Zuzana). Niewiele brakowało a druga sztafeta dziewcząt także uplasowała by się na podium, ostatecznie zajmując 5️⃣ miejsce. Na koniec zawodów nasi chłopcy zdobyli 🥉 medal także w sztafecie 4×50 dowolnym (Zawiślak Piotr, Loter Bartosz, Zawada Olaf, Kluska Maksymilian). A tuż za podium bo na 4️⃣ miejscu uplasowała się nasza młodsza sztafeta❗️
Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za starty na kolejnych zawodach‼️

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.