Kiss Géza Salgótarján. 2.12.2018

Kiss Géza Salgótarján. 2.12.2018.
W niedziele 1 grudnia mieliśmy okazje wystartować w Międzynarodowych Zawodach Pływackich Kiss Géza w Węgierskim Salgótarján. Zawody z udziałem klubów z 4️⃣ państw Węgier 🇭🇺, Czech 🇨🇿, Słowacji 🇸🇰 i naszego klubu z Polski 🇵🇱. Dzięki współpracy z klubem organizatora GDSE Salgótarján nasi zawodnicy mieli zapewniony nocleg oraz wyżywienie. Zawody stały na bardzo wysokim poziomie, w końcu nie od dziś wiadomo, że Węgierskie pływanie jest w czołówce najlepszych myśli szokoleniowych na całym świecie. Mimo to nasi najlepsi zawodnicy klubu przywieźli z Węgier 6️⃣ Medali‼️ 2 Złote 🥇, 1 Srebrny 🥈 i 3 Brązowe 🥉 medale.
I choć tak naprawdę nie chodziło tylko o medale a o atmosferę, integracje zawodników i przede wszystkim o doświadczenie zdobyte na zawodach międzynarodowych gdzie trzeba przebyć długą drogę autobusem, wyspać się w hotelu i wystartować z samego rana na 1000% możliwości! Tego nie zastąpią żadne komercyjne zawody organizowane w Polsce. Wyjazd uważamy za super pozytywny 👌 a nasi zawodnicy na pochwałe za profesjonalne podejście i zachowanie.
Najlepsze wyniki
🔘 Niedziołka Emilia – 5 miejsce na 50 grzbietowym (kat. 9 lat i młodsi)
🔘 Utikal Viktoria – Złoty medal 🥇 na 100 klasycznym, 5 miejsce na 50 dowolnym. (kat. 10-11 lat).
🔘 Wania Nadia – 7 miejsce na 50 grzbietowym (kat. 10-11 lat).
🔘 Macura Kinga – Złoty medal 🥇 na 50 grzbietowym, Srebrny medal 🥈 na 100 motylkowym (kat. 12-13 lat).
🔘 Pauliny Zuzana – Brązowy medal 🥉na 100 motylkowym oraz 4 miejsce na 50 dowolnym. Ponadto Puchar 🏆 dla najlepszego zawodnika naszego klubu w punktacji FINA. (kat. 14-15 lat).
🔘 Niedziołka Julia – Brązowy medal 🥉na 100 klasycznym (kat. 14-15 lat).
🔘 Płoskonka Natalia – Brązowy medal 🥉 na 50 grzbietowym, 7 miejsce na 50 dowolnym (kat. 14-15 lat).
🔘 Kuchejda Filip – 12 miejsce na 50 grzbietowym (kat. 10-11 lat).
Dziękujemy organizatorowi GDSE Salgótarján za świetne ugoszczenie, Firmie 7 Bieg za transport i firmie @runspiration.pl za wykonanie wspaniałych koszulek które zdecydowanie wyróżniają się spośród innych‼️Oczywiście wszystkim sponsorom bez których koszulek by nie było.
Finclub Polska, Autotest, Canea, Invest Okna, Rudol-Opa, Beskidplus.
Warto być 🐬💪
MTP Delfin Cieszyn | Jedyny Taki Klub Pływacki
www.delfincieszyn.pl
Całą galerię zdjęć z zawodów można zobaczyć na naszym profilu na facebooku. www.facebook.com/delfincieszyn

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Comments are closed.