Mistrzostwa Śląska 10 latków. Dąbrowa Górnicza, 30.11.2018

30 listopada na Pływalni Polskich Olimpijczyków w Dąbrowie Górniczej odbyły się Mistrzostwa Śląska 10 latków. W zawodach wzięło udział 280 zawodników z 33 klubów Śląska. Nasz klub reprezentowali Viktoria Utikal, Natalia Broda, Nadia Wania, Paulina Lazarek, Maja Salachna, Natalia Kuczera, Natalia Macura, Tymoteusz Hernik.
Najlepiej spisała się Viktoria Utikal która nie miała sobie równych w obu żabkarskich 🐸 konkurencjach na 50 oraz 100 klasycznym a jej wyniki pozwoliły zgarnąć dwa tytuły Mistrzyni Śląska‼️🥇🥇 ponadto w klasyfikacji punktowej FINA za dwa starty uplasowała się na 4 miejscu wśród wszystkich zawodniczek mistrzostw 😎
Sporym sukcesem okazał się także start naszych dziewczyn w sztafecie 4×50 dowolnym gdzie zdobyły one Brązowe medale 🥉🥉🥉🥉. Zajęły one również 5️⃣ miejsce w sztafecie 4×50 zmiennym. Dziewczyny w obu sztafetach startowały w składzie:
🔸Utikal Viktoria 🔸Natalia Broda 🔸Nadia Wania 🔸Paulina Lazarek
Oprócz medali i dobrych miejsc liczy się także progres zawodników który podczas Mistrzostw wyniósł średnio (wg zestawień wyników) 107% co spośród wszystkich klubów uczestniczących w zawodach dało 4 lokatę‼️
Gratulujemy i życzmy dalszego rozwoju sportowego!

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.