O Nas

[row]
[span8]
[title_box title="KLUB PŁYWACKI DELFIN CIESZYN" subtitle="Trenuj z najlepszymi dołacz do Nas już dziś!"]

Nasz klub pływacki prowadzi profesjonalne treningi dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jako jedyny klub na Śląsku Cieszyńskim posiadamy Licencję Polskiego Związku Pływackiego. Prowadzimy zajęcia z zakresu nauki pływania jak i wyczynową grupę zawodników startujących na Mistrzostwach Polski włącznie. Nasza kadra trenerska to w większości byli pływacy którzy osiągneli wiele sukcesów podczas swojej kariery pływackiej. Komercja to nie nasz cel, dajemy szansę realizować swoją jak i naszą pasję!

 
[spacer]
[title_box title="Nasi Najlepsi Zawodnicy" subtitle="Nasze szeregi zasilają wielkrotni Medaliści Mistrzostw Śląska"]
[posts_grid type="team" columns="4" rows="1" order_by="popular" order="DESC" thumb_width="160" thumb_height="160" meta="no" excerpt_count="10" link="no" custom_class="team"]
[/span8]
[span4]
[title_box title="Nasze Standardy" subtitle="Pozwól nam realizować Waszą jak i naszą Pasję!"]
[dropcap]1[/dropcap]
[extra_wrap]

Doświadczenie.

36 lat doświadczenia sprawia, że jesteśmy najlepsi w tym co robimy. Nasz klub w swojej historii wychował wielu medalistów Mistrzostw Polski oraz Śląska, którzy pierwsze swoje "kroki" stawiali właśnie z nami!
[/extra_wrap]
[clear]
[sm_hr]
[dropcap]2[/dropcap]
[extra_wrap]

Najlepsze warunki treningowe.

Nie od dziś stawiamy sobie za cel udostępnić potencjalnym medalistą najlepsze warunki do trenowania. Grupy o najwyższym poziomie sportowym mają możliwość trenowania nawet 10 razy w tygodniu! Oczywiście składka nie ulega zwiększeniu po przez większa ilośc godzin!
[/extra_wrap]
[clear]
[sm_hr]
[dropcap]3[/dropcap]
[extra_wrap]

Najlepszy sprzęt treningowy.

Na wyposażeniu klubu posiadamy najnowszy specjalistyczny sprzęt treningowy, aby wyniki były jak najlepsze potrzeba iść z duchem czasu, a naszym celem jest znalezienie nowinek które ułatwia osiągniecie upragnionego sukcesu.
[/extra_wrap]
[/span4]
[/row]

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *