Grupy sportowe

Stawiamy sobie za cel udostępnić potencjalnym medalistom najlepsze warunki do trenowania. Grupy sportowe mają możliwość trenowania nawet 10 razy w tygodniu!

Na naszych zajęciach zawodnicy pracują nad elementami wydolnościowymi, szybkościowymi nie zapominając o technice pływania, na którą zwracamy bardzo dużo uwagi. Sprawdzone metody oraz autorski plan treningowy pozwala na zdobywanie co roku wielu medali Mistrzostw Województwa.

  • Z nami zawodnicy mają możliwość rozwijania swojej pasji, kształtowania charakteru, odporności na wysiłek fizyczny a także startowania w zawodach. Zawodnicy naszego klubu są zrzeszeni w Polskim Związku Pływackim oraz w Śląskim Okręgowym Związku Pływackim, co uprawnia ich do uczestnictwa w zawodach rangi Wojewódzkiej, ale również Ogólnopolskiej i Międzynarodowej co niewątpliwie wpływa na ich rozwój i systematyczne postępy.
  • Trenerzy naszego klubu ciągle poszerzają wiedzę z zakresu treningu. Posiadają oni także oprócz wiedzy związanej z samą „wodą”, dużą wiedzę z zakresu treningu siłowego, streachingu oraz dietetyki strikte przeznaczonej dla pływania sportowego.
  • Na wyposażeniu klubu posiadamy najnowszy specjalistyczny sprzęt treningowy, deski pływackie, gumy treningowe, specjalistyczny sprzęt do mierzenia zakwaszenia mięśniowego, zestaw kamer do wideo analizy i masę innych ciekawych przyrządów by wyniki były jak najlepsze !

Jeśli chcesz osiągnąć sukces z nami Ci się uda!

  You can copy all you want, you’ll always be one step behind us. 
 
klub1
Historia
2
klub3
Prestiż
klub4
Team Work
klub5
1

Masz pytania? Zadzwoń

660 749 175

Jesteśmy do Waszej dyspozycji

Formularz rejestracyjny

Head Coach

Head Coach 2
Łukasz Widzik

Doświadczenie

45 lat doświadczenia sprawia, że jesteśmy najlepsi w tym co robimy. Nasz klub w swojej historii wychował wielu medalistów Mistrzostw Polski oraz Śląska, którzy pierwsze swoje "kroki" stawiali właśnie z nami!

Najlepsze warunki treningowe

Nie od dziś stawiamy sobie za cel udostępnić potencjalnym medalistą najlepsze warunki do trenowania. Grupy o najwyższym poziomie sportowym mają możliwość trenowania nawet 10 razy w tygodniu! Nikt nie daje takich możliwości jak my!

Najlepsi trenerzy

W naszym klubie pracują trenerzy którzy jako jedyni na Śląsku Cieszyńskim co roku zdobywają medale Mistrzostw Śląska. Posiadają oni oprócz wiedzy związanej z samą „wodą” także dużą wiedzę z zakresu treningu siłowego, streachingu oraz dietetyki strikte przeznaczonej dla pływania sportowego.

Najlepszy sprzęt treningowy

Na wyposażeniu klubu posiadamy najnowszy specjalistyczny sprzęt treningowy, deski pływackie, gumy treningowe, specjalistyczny sprzęt do mierzenia zakwaszenia mięśniowego, zestaw kamer do wideoanalizy i masę innych ciekawych przyrządów bo aby wyniki były jak najlepsze potrzeba iść z duchem czasu, a naszym celem jest znalezienie nowinek które ułatwia osiągniecie upragnionego sukcesu.

Julia Niedziołka

Julia to nasza jedna z najbardziej utytułowanych zawodniczek w historii klubu! Wielokrotna finalistka Mistrzostw Polski, Mistrzyni Śląska!
Julia Niedziołka
Zawodniczka