ISM Sobota w Cieszynie - RUNDA I - 30.09.2017

ISM Sobota w Cieszynie - RUNDA I
Karvina, 30.09.2017

Regulamin ISM Sobota w Cieszynie
Komunikat organizacyjny
Lista zgłoszonych zawodników | Lista startowa
Wyniki - LIVE | Wyniki
Punktacja indywidualna | Punktacja klubowa
Już 30 września o godzinie 10:00 rozpoczynamy kolejny cykl ISM Sobota w Cieszynie, to jedyne tego typu zawody pływackie w Polsce! Cztery Rundy zaciekłej rywalizacji które wyłonią najlepszych zawodników. Na zawodach nie zabraknie automatycznego pomiaru czasu, transmisji online w internecie jak i międzynarodowej obsady zawodników. W tym roku przygotowaliśmy wiele nowości: odświeżoną strukturę konkurencji, punktację klubową za którą najlepsze kluby otrzymają puchary oraz za pobicie rekordu zawodów organizator wypłaca 50 zł! Spróbuj swoich sił i zmierz się z najlepszymi.
I się zaczęło! 30 września rozpoczęliśmy kolejną edycję zawodów pływackich ISM Sobota w Cieszynie.Pierwsze zawody z powodu remontu na naszym basenie odbyły się gościnnie w Karvinie. W pierwszej rundzie wystartowała 170 zawodników i zawodniczek z Polski i Czech. Tradycyjnie jak co roku zawodnicy mieli okazję wystartować i zmierzyć się w międzynarodowej obsadzie uczestników. Nie zabrakło również automatycznego pomiaru czasu, dedykowanych dyplomów jak i pięknych medali które są wizytówka naszych zawodów. Tak samo jak w ubiegłym sezonie organizator przewidział nagrody finansowe za pobicie rekordu zawodów. Rekordów podczas pierwszej rundy padło aż 8... Cieszy również fakt, że zawody z roku na rok zyskują nie tylko prestiż ale i coraz lepsi zawodnicy przyjeżdżają pościgać się w Na naszych zawodach. Podziękowania za pierwszą rundę ślemy dla Was wszystkich, zawodników, trenerów, obsłudze zawodów, sponsorom jak i wszystkim innym którzy zdecydowali się na kolejny rok rywalizacji w ISM Sobota w Cieszynie! Zapraszamy na kolejną rundę która odbędzie się 2 grudnia! Musicie z nami być!
Nasz klub dumnie reprezentowała ekipa 28 zawodników którzy zgromadzili łącznie 8 medali a w klasyfikacji klubowej po pierwszej rundzie zajmujemy 5 miejsce ale do czołówki brakuje bardzo niewiele! Indywidualnie medale dla naszego klubu zdobywali:
Julia Niedziołka złoty medal na 200 klasycznym (kat. 13-14 lat)
Zuzanna Pauliny brązowy medal na 200 klasycznym (kat. 13-14 lat)
Zuzanna Jackowska brązowy medal na 200 klasycznym (kat. 11-12 lat)
Kinga Macura brązowy medal na 100 grzbietowym (kat. 11-12 lat)
Bartłomiej Witoszek brązowy medal na 200 klasycznym (kat. 15 lat i starsi)
Bartosz Loter złoty medal na 200 klasycznym (kat. 11-12 lat)
Piotr Zawiślak złoty medal na 100 motylkowym oraz brązowy medal na 50 dowolnym (kat. 9-10 lat)
Galerie zdjęć z zawodów można zobaczyć na naszym profilu na facebookuwww.facebook.com/delfincieszyn


Banner-Fejs-projekt