Panel Rodzica

Panel Rodzica

Każdy zawodnik jest zobowiązany do rejestracji w klubowym systemie ActiveNow z którego będzie można dokonywać opłat członkowskich (za pośrednictwem systemu płatności online tpay.com), monitorować grafik, zapisywać się na obozy, wydarzenia i być w stałym kontakcie ze sprawami związanymi z klubem.

Zachęcamy również do pobrania aplikacji mobilnej ActiveNow

Head Coach

Head Coach 2
Łukasz Widzik

Doświadczenie

45 lat doświadczenia sprawia, że jesteśmy najlepsi w tym co robimy. Nasz klub w swojej historii wychował wielu medalistów Mistrzostw Polski oraz Śląska, którzy pierwsze swoje "kroki" stawiali właśnie z nami!

Najlepsze warunki treningowe

Nie od dziś stawiamy sobie za cel udostępnić potencjalnym medalistą najlepsze warunki do trenowania. Grupy o najwyższym poziomie sportowym mają możliwość trenowania nawet 10 razy w tygodniu! Nikt nie daje takich możliwości jak my!

Najlepsi trenerzy

W naszym klubie pracują trenerzy którzy jako jedyni na Śląsku Cieszyńskim co roku zdobywają medale Mistrzostw Śląska. Posiadają oni oprócz wiedzy związanej z samą „wodą” także dużą wiedzę z zakresu treningu siłowego, streachingu oraz dietetyki strikte przeznaczonej dla pływania sportowego.

Najlepszy sprzęt treningowy

Na wyposażeniu klubu posiadamy najnowszy specjalistyczny sprzęt treningowy, deski pływackie, gumy treningowe, specjalistyczny sprzęt do mierzenia zakwaszenia mięśniowego, zestaw kamer do wideoanalizy i masę innych ciekawych przyrządów bo aby wyniki były jak najlepsze potrzeba iść z duchem czasu, a naszym celem jest znalezienie nowinek które ułatwia osiągniecie upragnionego sukcesu.

Masz pytania? Zadzwoń

660 749 175

Jesteśmy do Waszej dyspozycji