Zapisy na naukę pływania na rok szkolny 2016/2017

 
[row]
[span8]
[title_box title="KLUB PŁYWACKI DELFIN CIESZYN" subtitle="Trenuj z najlepszymi dołącz do Nas już dziś!"]

Chciałbyś, by Twoje dziecko nauczyło się pływać? A może sam zechciałbyś przepłynąć kilka długości basenu, ale do tej pory nie miałeś okazji, żeby nauczyć się pływać? Dobrze trafiłeś. W naszym klubie znajdziesz to, czego szukasz!
W naszej ofercie znajduje się zarówno nauka pływania dla dzieci, jak i dorosłych. Dla bardziej wymagających i potrzebujących spersonalizowanego podejścia dostępna jest indywidualna nauka pływania.
Kadra naszych instruktorów została dobrana w bardzo staranny sposób. Wśród osób, które pracują w naszym klubie są wykwalifikowani profesjonaliści o wieloletnim stażu nauki pływania, potrafiący nawiązać kontakt z najmłodszymi, posiadający doświadczenie pedagogiczne i indywidualne podejście do każdego.
Dlatego, jeżeli szukasz lekcji pływania z profesjonalistami to doskonale trafiłeś. Podzielimy się z Tobą naszymi umiejętnościami i doświadczeniami, by doprowadzić Cie do perfekcji. Jeżeli chcesz skorzystać z naszej oferty zapraszamy na zajęcia. Z nami pływanie stanie się dużo łatwiejsze.

  

[spacer]
[title_box title="Nasi Najlepsi Zawodnicy" subtitle="Nasze szeregi zasilają wielokrotni Medaliści Mistrzostw Śląska"]
[posts_grid type="team" columns="4" rows="1" order_by="popular" order="DESC" thumb_width="160" thumb_height="160" meta="no" excerpt_count="10" link="no" custom_class="team"]
[/span8]
[span4]
[title_box title="Nasze Standardy" subtitle="Pozwól nam realizować Waszą jak i naszą Pasję!"]
[dropcap]1[/dropcap]
[extra_wrap]

Doświadczenie.

38 lat doświadczenia sprawia, że jesteśmy najlepsi w tym co robimy. Nasz klub w swojej historii wychował wielu medalistów Mistrzostw Polski oraz Śląska, którzy pierwsze swoje "kroki" stawiali właśnie z nami!
[/extra_wrap]
[clear]
[sm_hr]
[dropcap]2[/dropcap]
[extra_wrap]

Najlepsze warunki treningowe.

Nie od dziś stawiamy sobie za cel udostępnić potencjalnym medalistą najlepsze warunki do trenowania. Grupy o najwyższym poziomie sportowym mają możliwość trenowania nawet 10 razy w tygodniu! Oczywiście składka nie ulega zwiększeniu po przez większa ilość godzin!
[/extra_wrap]
[clear]
[sm_hr]
[dropcap]3[/dropcap]
[extra_wrap]

Najlepszy sprzęt treningowy.

Na wyposażeniu klubu posiadamy najnowszy specjalistyczny sprzęt treningowy, aby wyniki były jak najlepsze potrzeba iść z duchem czasu, a naszym celem jest znalezienie nowinek które ułatwia osiągniecie upragnionego sukcesu.
[/extra_wrap]
[/span4]
[/row]