Karvinský motýlkařský trojboj. Karvina, 12.03.2016

Ubiegły weekend przyniósł nam wiele emocji a nasi zawodnicy startowali aż na trzech frontach... Na pierwszy "ogień" relacjonujemy zmagania naszych najmłodszych zawodników którzy wystartowali w Trójboju motylkowym w Karvinie.
Reprezentacja Delfina złożona z 18 zawodników w starciu z zawodnikami z zagranicy poradziła sobie bardzo dobrze zdobywając łącznie 9 medali. Na największe słowa uznania zasługuje Macura Kinga która zwyciężyła na 50 grzbietowym oraz 100 dowolnym ponadto zdobyła dwa brązowe medale na 50 dowolnym i 100 zmiennym. Kolejnym zawodnikiem który miał swój główny udział w zdobyczy medalowej był Zawada Olaf zdobywając srebrny medal na 100 dowolnym oraz trzy brązowe na 50 dowolnym, 100 zmiennym oraz 50 grzbietowym. Ostatni krążek do kolekcji dołożył Bujok Julian zdobywając brązowy medal na 50 klasycznym.
Ponadto kilku naszych zawodników o włos otarło się o podium... Wojtyna Jakub 4 miejsce 50 klasycznym, Baiłożyt Dagmara 2 razy 5 miejsce 100 zmiennym, 50 grzbietowym, Zawiślak Piotr 4 miejsce 100 zmiennym.
Bardzo nas cieszy również postawa pozostałych naszych zawodników którzy dzielnie walcząc pobili niemal wszystkie swoje rekordy życiowe.
Serdecznie gratulujemy!
Galerie zdjęć z zawodów można zobaczyć na naszym profilu na facebooku.
www.facebook.com/delfincieszyn
Jeśli ktoś z Państwa posiada zdjęcia z zawodów zachęcamy do przesłania ich na adres poczty mailowej a my chętnie dodamy je do albumu zawodów. Email: kontakt@delfincieszyn.pl