Mistrzostwa Śląska OPEN. Gliwice, 25-26.11.2016

W ostatni weekend listopada na Pływalni Olimpijczyk w Gliwicach odbyły się Mistrzostwa Śląska OPEN. Nasi najstarsi zawodnicy zaprezentowali wysoką formę zdobywając łącznie 9 medali w tym aż 3 medale w kategorii OPEN!
Najlepiej zaprezentował się Kacper Stoszek który został Mistrzem Śląska na 200 grzbietowym w kategorii 16-18 lat oraz zdobył Brązowy medal w kategorii OPEN ponadto dołożył tytuł V-ce Mistrza Śląska na 400 dowolnym w kategorii 16-18 lat a w kategorii OPEN jego rezultat ponownie dał mu Brązowy medal. Do kolekcji dołożył jeszcze Brązowy medal w nietypowej dla siebie konkurencji 100 dowolnym. Wyścigi sztafetowe w składzie Marcin Chrapek, Michał Moskala, Bartłomiej Witoszek, Kacper Stoszek zakończyliśmy tytułem Mistrzów Śląska na 4x100 dowolnym w kategorii 16-18 lat a czas który uzyskali (3:37.68) dał nam tytuł V-ce Mistrzów Śląska w kategorii OPEN! Jest się czym pochwalić gdyż nasi chłopacy zostali drugą najszybszą sztafetą Województwa Śląskiego na tym dystansie. Dodatkowo zdobyli oni Brązowy medal na 4x200 dowolnym w kategorii 16-18 lat.
Mamy nadzieję, że świetne wyniki oraz medale naszych najstarszych zawodników dają przykład swoim młodszym kolegom i koleżankom którzy pójdą w ich ślady i zdobędą kolejne medale dla naszego klubu!
Całą galerie zdjęć z zawodów można zobaczyć na naszym profilu na facebooku.
www.facebook.com/delfincieszyn